Framtidens
beroendevård

Vår vision

Med nuvarande och kommande teknologiska möjligheter kan vi förändra vården fundamentalt till det bättre. I utforskandet av dessa möjligheter söker vi alltid efter enkla, effektiva och kvalitetssäkrade lösningar. Vi ser en framtid där det digitala samspelar med den fysiska vården och förbättrar det traditionella.

Seltzer logo 3D Blue.001.png

Vår historia

eSanté är ett svenskt HealthTech-bolag med kontor i Stockholm och Hudiksvall. Företaget grundades 2018 av entreprenörer, vårdpersonal och utvecklare med en ambition att skapa, anpassa och implementera verktyg för en bättre vård.

Möt
team

eSanté

AC%252520bild_edited_edited_edited.png

agneta@esante.se
070 231 32 00

Agneta Cabreus

Grundare/CEO

Anders_edited_edited.png

anders@esante.se
070 324 03 64

Anders Mohss

Grundare/CTO

Dr%25252520Phil%25252520-%25252520Edited

philip@esante.se
070 610 71 75

Philip Cabreus

COO/Läkare

Gunnar%252520B%252520_edited_edited_edit

gbergvall@gmail.com
070 815 88 00

Gunnar Bergvall

Grundare/Ordförande

Ulrika_edited.png

Ulrika Holmqvist

KAM/Support

ulrika@esante.se
070 509 90 38

Oscar_edited.png

Oscar Selin

Utvecklare

oscar@esante.se
076 101 10 57

Jonatan_edited.png

Jonatan Hjalmarson

Utvecklare

jonatan@esante.se
070 611 26 59

Anton_edited_edited.png

Anton Jacobsson

UI/UX Design

anton@esante.se
070 578 45 97

Fredrik_edited.png

Fredrik Fernlund

Produktutvecklare

fredrik@esante.se
073 818 61 47